Mobirise Website Builder

İŞ ORTAKLARIMIZ

ASSESS

2002 yılından beri Türkiye’nin önde gelen uluslararası ve yerli firmaları, çeşitli üniversiteler ve kamu kurumları ile İnsan kaynaklarının yetkinlik değerlendirme ve gelişim alanları odaklı uzmanlığını yetkin kadrosu ile birlikte sunmaktadır. Danışmanlıkları, işe alım ve gelişim amaçlı  ölçme ve değerlendirme merkezlerinin uygulanması, NEO PI-R Kişilik Envanteri ile yetenek ve yabancı dil testleri, kuruma özel olarak test geliştirilmesi, eğitimler ve yetenek gelişimi ve yönetimi, kariyer danışmanlığı ile koçluk gibi hizmetleri kapsar. 

Assess Logo

SABANCI ÜNİVERSİTESİ

Sabancı Üniversitesi Logo

"Birlikte yaratmak ve geliştirmek" felsefesinden yola çıkarak bir dünya üniversitesi olmayı hedefleyen Sabancı Üniversitesi, yönetici eğitiminde pratik ve teorik bilginin, dünyadaki en son gelişmeleri gözeterek, yerel değerlerle birleştirilip uygulanması konusundaki açığı kapatmak üzere 2002 yılında Yönetici Geliştirme Birimi EDU’yu faaliyete geçirdi.

Kuruma özel programlar, kurumsal akademi tasarımı, kamu ve sektörel programlar, satış ve perakende yönetimi, değişim yönetimi ve kültürel gelişim danışmanlığı alanlarında uzman kişiler ile verilen gelişim ve danışmanlık çözümleriyle EDU öğrenme ortaklığı kurduğu kurumlara gelişim yolculuğunda fark yaratmayı vaat etmektedir.

BİLİN YAZILIM

1990 yılından bu yana uçtan uca tüm temel ve stratejik İnsan Kaynakları süreçlerini tek bir uygulama içinde toplayan HUMANIST İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi yazılım ailesi ve kuruma özel çözümleri ile Türkiye'de büyük ve saygın kurumlara hizmet veren lider yazılım firmalarından biridir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanarak; global anlamda kabul görmüş İnsan Kaynakları süreçleri ile birlikte; Türkiye’deki iş sistemleri, yerel uygulamalar ve yasal gereksinimlere uygun hazır ve uyarlanabilir çözümler sunar.

Hem bilişim, hem de ‘İnsan Kaynakları Yönetimi’ konularında akademik bilgi ve uzun yıllara yayılan uygulama deneyimi ile desteklenen uzman kadrosu sayesinde; kamu ve özel sektörün en büyükleri olan saygın ve önemli kuruluşlar içinde 500,000’e varan kullanıcı ailesi ile büyük ve güçlü bir takım oluşturur.

Bilin Yazılım Logo

BİZİ TAKİP EDİN